Zabiegi kosmetyczne Zabiegi hightech Promocje Nowości Galeria Zespół Rezerwacja online Kontakt
prev
next

Lista zabiegów

Nowość!

Sculptor Quattro X

Budowa tkanki mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki!

Sprawdź

Termolifting Zaffiro

Bezinwazyjny lifting skóry! Zabieg pobudzający włókna kolagenowe przy pomocy promieniowania podczerwonego. Efekt to zagęszczona skóra, zwiększenie jej napięcia i elastyczności oraz wygładzenie zmarszczek. Zawartość kolagenu w skórze wzrasta po zabiegu o około 30%.

Termolifting Zaffiro

Bezinwazyjny lifting skóry! Zabieg pobudzający włókna kolagenowe przy pomocy promieniowania podczerwonego. Efekt to zagęszczona skóra, zwiększenie jej napięcia i elastyczności oraz wygładzenie zmarszczek.

Szafirowa nowość w walce z czasem

Proces starzenia się pozostawia w naszym ciele wyraźne ślady. Widząc to tracimy pewność siebie. W naszych głowach pojawia się myśl o chirurgii plastycznej. Warto wtedy rozważyć alternatywne rozwiązanie. Urządzenie Zaffiro firmy Vanity Line, światowa nowość w dziedzinie niechirurgicznego liftingu skóry twarzy i ciała, odwróci proces starzenia się skóry oraz zlikwiduje nieestetyczny wygląd wynikający z braku jej jędrności.

Zasada działania

Głowica Zaffiro, wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego, emitując promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali, powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych. Skutkuje to ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu. Dodatkowo, pod wpływem wysokiej temperatury, fibroplasty (komórki twórcze tkanki łącznej) są stymulowane do produkcji nowych włókien kolagenowych. Proces tworzenia kolagenu jest długofalowy i następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy dopiero po upływie 3. do 6. miesięcy. Jednak pierwsze, bardzo wyraźne zmiany widać już po pierwszym zabiegu!

Przebieg zabiegu

Zabieg jest bezbolesny i nie powoduje u pacjenta poczucia dyskomfortu. Przebiega dwuetapowo. W pierwszym etapie następuje podgrzanie kolagenu głowicą emitującą podczerwień. Pojedynczy impuls podzielony jest na trzy fazy i trwa do 12. sekund. Wstępna faza, to schłodzenie obszaru objętego zabiegiem, aby przygotować skórę do emisji IR i ochronić naskórek przed poparzeniem. Kolejna faza, to emisja promieniowania podczerwonego (ciepło), a ostatnia - zrównoważenie obszaru zabiegowego (zimno). Masaż głowicą schładzającą jest drugim etapem zabiegu. Jego celem jest złagodzenie skutków promieniowania IR. Temperatura chłodzenia wynosi od 0 do 20°C.

Efekt działania Zaffiro - odwraca proces starzenia się skóry

Efekt zabiegu zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Ciągła współpraca pacjenta z osobą wykonującą zabieg przyczynia się do komfortowego i bezbolesnego przebiegu czynności zabiegowych. Dzięki dwustopniowemu systemowi chłodzenia skóra po zabiegu wygląda naturalnie. Tylko w nielicznych przypadkach jest delikatnie zaczerwieniona, ale efekt ten ustępuje już po kilku godzinach.

Odmienione ciało

  • na twarzy i szyi zostają zlikwidowane wszelkie obwisłości
  • poprawia się owal twarzy - opadające policzki podnoszą się
  • znikają bruzdy wargowo-nosowe i wygładzają się zmarszczki
  • poprawia się napięcie i elestyczność skóry
  • doskonale obkurcza się skóra na brzuchu - zalecane dla pań po porodach
  • znikają obwisłości skóry na wewnętrznej stronie ramion i ud
  • modeluje się obszar nad kolanami
  • poprawia się wygląd dekoltu i piersi

Dla kogo termolifting?

Profilaktycznie dla osób pomiędzy 25 - 35 rokiem życia (1 zabieg). Seria zabiegów na twarz lub ciało jest przeznaczona dla osób po 35. roku życia. Serii zabiegów na ciało mogą się poddać również pacjenci młodsi, np. panie po porodzie.

Bezpieczeństwo

Termolifting Zaffiro jest dla pacjenta całkowicie bezpieczny. Wprowadzenie wysokiej temperatury do głębokich warstw skóry jest możliwe dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzącemu. Zapewnia on bezpieczne i w pełni kontrolowane przeniknięcie podczerwieni do wnętrza skóry bez uszkodzenia naskórka. Naczynia krwionośne, tkanki oraz nerwy pozostają przy tym nienaruszone. Zabieg można wykonać bez względu na fototyp skóry, a nawet na skórach opalonych.

Przeciwwskazania

Jak każdy zabieg, tak i ten posiada pewne ograniczenia. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu są: ciąża i okres karmienia piersią, otwarte rany, choroby nowotworowe, przebyty zabieg złotych nici oraz okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy (botox, restylane itp.)

Profesjonalna ocena stanu skóry oraz dobranie całościowego programu odmładzania to dodatkowa korzyść dla pacjenta przed przystąpieniem do zabiegów Zaffiro.

Zabieg na twarz:

90min
1300zł

Zabieg na twarz i szyję:

90min
1400zł

Zabieg na twarz, szyję i dekolt:

2h
1600zł

Zabieg na ramiona / brzuch / pośladki / uda:

1h
800-1200zł

Zabieg na okolice kolan:

45min
600-800zł

Zabieg na dłonie:

45min
500-700 zł

Dowiedz się więcej.