Zabiegi kosmetyczne Zabiegi hightech Promocje Nowości Galeria Zespół Rezerwacja online Kontakt
prev
next

Lista zabiegów

Nowość!

Sculptor Quattro X

Budowa tkanki mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki!

Sprawdź

Liposhock

LipoShock - szok dla tłuszczu i cellulitu

Cellulit i miejscowa otyłość to problemy, które dotyczą wielu kobiet bez względu na wiek, sylwetkę, a nawet tryb życia. Walka z tymi niedoskonałościami wymaga połączenia wielu metod - odpowiedniej diety, aktywnego trybu życia, profesjonalnej pielęgnacji. Żadna z kobiet nie lubi jednak zbyt długo czekać na efekty i chce by rezultaty zabiegów były trwałe. Jeśli zatem chcemy szybkiej poprawy, to warto sięgnąć po LipoShock. LipoShock to innowacja w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Działa bezinwazyjnie, pozwala uporać się z pomarańczową skórką oraz pozbyć się zbędnych centymetrów, a efekty widać już po kilku zabiegach. Fale dzwiękowe liposhock charakteryzują się dużą dawką ciśnienia, które służą do likwidowania zaawansowanego cellulitu III i IV stopnia, oraz zbitej, twardej cięzkiej do usunięcia tkanki tłuszczowej.

Dlaczego zabieg LipoShock jest tak unikatowy?

Unikalność LipoShock polega na wykorzystaniu siły działania niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu. Intensywność oddziaływania tych fal powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz rozbicie komórek tłuszczowych w procesie implozji. Siła jaką dysponuje ShockWave niweluje cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała jak uda i pośladki znacznie skuteczniej, niż inne wcześniej stosowane metody. Dodatkowo działanie głowicy SW pobudza układ limfatyczny, poprawia unaczynienie i drenaż płynów. Zabieg wykonuje się bezpośrednio na skórze.

LipoShock rozbija, często bolesne, skupiska komórek tłuszczowych (mikro i makroguzy).

Co dzieje się z uwolnionym tłuszczem po zabiegu LipoShock?

Rozbity tłuszcz zostaje wydrenowany, aby uległ metabolizmowi w wątrobie. Polecamy skorzystanie z pomocy urządzenia silnie drenującego LPG Endermologie jako wykończenie zabiegu.

Czego mogę oczekiwać po zabiegu urządzeniem LipoShock?

Skóra po zabiegu staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowe niedoskonałości zostają zlikwidowane. LipoShock rozbija komórki tłuszczowe i poprawia napięcie skóry oraz likwiduje obrzęki poprzez pobudzenie krwiobiegu i układu limfatycznego. Efektem działania LipoShock jest również utrata centymetrów w obwodzie ciała. LipoShock wspomaga drenaż zgromadzonych płynów, pozwalając na stymulację i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania układu naczyniowego.

Jak przygotować się do zabiegu?

Na dwa dni przed zabiegiem, w dniu zabiegu oraz dwa dni po nim niezbędne jest wypicie dwóch litrów wody dziennie, co przyspieszy drenaż tłuszczu oraz jego metabolizm.

Zalecane jest wykonanie 1-2 zabiegów tygodniowo w serii 6-10 zabiegów.

Przeciwwskazania

 • choroby skórne
 • zapalenie żył
 • choroby żylne
 • cukrzyca
 • ciąża
 • niewydolność nerek
 • niewydolność wątroby
 • rozrusznik serca

Pacjent powinien mieć co najmniej 2 cm grubosci tkanki tłuszczowej.

Sfery wykluczone z zabiegu

 • kości
 • twarz
 • szyja
 • żylaki
 • błony śluzowe
 • piersi
 • okolice serca

Zabiegi współdziałające

Po każdym zabiegu LipoShock zalecany jest drenaż limfatyczny ciała (np. Icoone), który wspomaga wydalanie z organizmu związków powstałych przy rozpadzie komórek tłuszczowych oraz działa antycellulitowo.

Zabieg jednorazowy + drenaż Icoone (strój gratis):

1h
450 zł

Seria 6 zabiegów + drenaż Icoone (strój gratis):

6 x 1h
2400 zł

Seria 10 zabiegów + drenaż Icoone (strój gratis):

10 x 1h
3600 zł

Fala uderzeniowa ShockWave jako dodatek do innego zabiegu:

10 min
170 zł

Dowiedz się więcej.