Zabiegi kosmetyczne Zabiegi hightech Promocje Nowości Galeria Zespół Rezerwacja online Kontakt
prev
next

Dermapen

Na czym polega zabieg Dermapen?

Urządzenie Dermapen to nowoczesna technologia automatycznego nakłuwania skóry za pomocą pulsujących igieł. Zabieg umożliwia wprowadzanie indywidualnie dobranych substancji czynnych w głębsze warstwy skóry. Dermapen pozwala wybrać głębokość iniekcji w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm. Urządzenie wyposażone jest w wymienne igły, które gwarantują sterylność zabiegu. Dermapen wyróżnia większa precyzja i efektywność dzięki technologii wibrujących igieł. Zabieg wyróżnia wysoka skuteczność spowodowana łatwym przenikaniem substancji czynnych w skórę. Jednocześnie zabieg jest wyjątkowo komfortowy dla pacjenta. Mała inwazyjność zabiegu powoduje szybki powrót pacjenta do codziennych obowiązków i minimalizuje ryzyko powikłań.

Jakie są zalecenia po zabiegu?

Po zabiegu przy użyciu Dermapena można od razu wrócić do codziennych czynności. Zalecane jest nakładanie specjalnych kosmetyków celem zmniejszenia ewentualnego obrzęku. Przez okres 2-3 dni należy unikać kąpieli w basenie i korzystania z solarium. Przez okres minimum 2 tygodni poz zabiegu należy stosować kremy z ochroną SPF. Należy całkowicie unikać słońca i solarium przez 6 tygodni.

Jak często należy powtarzać zabiegi?

Rezultaty zabiegu widoczne są po drugim lub trzecim zabiegu w serii. Zalecana seria to wykonanie czterech zabiegów powtarzanych co dwa tygodnie. Dla utrzymania efektów rekomendujemy wykonanie takiej serii dwa razy w roku.

Co można odczuwać po zabiegu?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już następnego dnia odzyskuje swój naturalny koloryt.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Zabieg nie może być wykonany w przypadku chorób nowotworowych, stanów ropnych i zapalnych skóry, opryszczki oraz u kobiet w ciąży i osób źle tolerujących iniekcje.

Twarz:

1h
390zł

Twarz, szyja, dekolt:

1h 15min
500zł

Dłonie:

30min
250zł